haberlerust
 
İSTANBUL TÜYAP PLAST EURASIA 2011 FUARI
plasteurasia_m

21. Plast Eurasia ve 2. Kimya Avrasya Fuarları 27- 30 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Gerçekleşti
Plastik sanayinin Avrasya’daki en büyük ticari etkinliği Plast Eurasia İstanbul ve eşzamanlı düzenlenen Chemistry Eurasia fuarları, 44 ülkeden 1020 katılımcı firmayı, yurtiçi ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen nitelikli profesyonel ziyaretçilerle buluşturdu.


Devamını oku...
 
İSTANBUL TURKCOAT 2011 FUARI

turkcoat_b_1

TURKCOAT EURASIA'nın dördüncü organizasyonu 6-8 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Müşterilerimiz ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören 2011 TURKCOAT EURASIA Fuarında Nidaş A.Ş. olarak ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturduk. Devamını oku...
 
ANKARA NİĞDE GÜNLERİ 1 (ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ)
nigdegunleri_t

 Ankara Atatürk Kültür Merkezinde 30 Eylül - 2 Ekim arası ilk kez düzenlenen 1. Niğde Günleri etkinliğinde Niğde'nin yöresel ürünleri tanıtıldı. Nidaş A.Ş olarak katıldığımız etkinlikte, farklı sektörlerde ürettiğimiz ürünler beklentimizin üzerinde ilgi gördü.

Devamını oku...
 
NÜRNBERG ULUSLARARASI KİMYA FUARI (ALMANYA) 2011

almanyathumbBu fuarla birlikte pazar ağımızın geliştiğini ve Nidaş A.Ş kalsitinin dünya kalsit piyasasınında içinde yer aldığını birkez daha gördük.

Çeşitli bağlantılar ve iş birliği yaptığımız bu fuarda çalıştığımız ülke sayısınıda artırdık.

Devamını oku...
 
İSTANBUL FUARI 2011

FUAR42Dünyanın en büyük boya kimyasallarının sergilendiği bu fuarda marmara bölgesi müşteri portföyümüz gelişti ve çeşitli ülkelerden gelen yabancı müşterilere görüşülüp olumlu gelişmeler yaşandı.

 
RUSYA FUARI 2011

FUAR765Müşterilerimiz ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören 2011 Kimya Fuarında Nidaş A.Ş. olarak beklentilerimizin çok üzerinde ilgi gördük. Özellikle Rusya başta olmak üzere farklı ülkelerden ziyaretçi ve müşterilerimizi standımızda ağırladık.

 
RUSYA FUARI 2010

FUAR14Sektörde kendi ürünlerinde lider bir firmayız. Hedef kitlemiz belli olmasına rağmen fuarın ilk günü çok farklı ülkelerden yeni ziyaretçilerimiz oldu. Firmamızı ve yeni ürünlerimizi farklı ülkeleren gelen ziyaretçilere tanıtma ve onlarla tanışma imkanı bulduk.

 
HİNDİSTAN FUARI 2010

fuar52Uluslararası Hırvatistan Yapı Fuarında aktif bir şekilde yer aldık. Ürünlerimizi yabancı firmaların temsilcilerine tanıtma ve dış pazarlara açılma sürecimizi geliştirme fırsatı bulduk.

 
İSTANBUL FUARI 2010

istanbulthumbDünyanın en büyük boya kimyasallarının sergilendiği bu fuarda marmara bölgesi müşteri portföyümüz gelişti ve çeşitli ülkelerden gelen yabancı müşterilere görüşülüp olumlu gelişmeler yaşandı.

Güney Asya ve Kuzey Afrika ülkelerindeki pazar payımız %5-10 oranında genişlettik.

Devamını oku...
 
İSTANBUL FUARI 2008

FUAR8965Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nin en önemli fuarlarından biri olan İstanbul Fuarında bu yıl da müşterilerimizle buluştuk. Fuar  Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda yer alan standımıza gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Gelecek yıllarda da İstanbul fuarına katılmaya devam edeceğiz.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 / 2