haberlerust
 
YENİ NANOMETRİK ÜRÜNÜMÜZ ÇIKTI

nanometrik

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen projemiz ile ultra ince nanometrik NİDAŞCARB 90 PLUS ve NİDAŞCARB 90T PLUS ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin değerlendirilmesine sunulmuştur.

Devamını oku...
 
PLASTECH İZMİR

ifuthumb

11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında Plastik, Ambalaj ve Teknolojileri Fuarı

Devamını oku...
 
PLAST EURASIA İSTANBUL 2012

puthumb

29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında İstanbul  TÜYAP fuar merkezinde gerçekleşen 22. Uluslararası  İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarına gerçekleştirmiş olduğumuz katılım ile gerek yurtiçi gerek yurtdışı ziyaretçilerle ürünlerimizi buluşturduk

Devamını oku...
 
PAINT İSTANBUL FUARI 2012

minipaintist2012 Paint İstanbul Fuarı

Devamını oku...
 
İNTERLAKOKRASKA 2012 MOSCOW BOYA FUARI

DSC03649İnterlakokraska 2012 Moscow Boya Fuarı

Devamını oku...
 
İSTANBUL TÜYAP PLAST EURASIA 2011 FUARI
plasteurasia_m

21. Plast Eurasia ve 2. Kimya Avrasya Fuarları 27- 30 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde Gerçekleşti
Plastik sanayinin Avrasya’daki en büyük ticari etkinliği Plast Eurasia İstanbul ve eşzamanlı düzenlenen Chemistry Eurasia fuarları, 44 ülkeden 1020 katılımcı firmayı, yurtiçi ve dünyanın pek çok ülkesinden gelen nitelikli profesyonel ziyaretçilerle buluşturdu.


Devamını oku...
 
İSTANBUL TURKCOAT 2011 FUARI

turkcoat_b_1

TURKCOAT EURASIA'nın dördüncü organizasyonu 6-8 Ekim 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi. Müşterilerimiz ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören 2011 TURKCOAT EURASIA Fuarında Nidaş A.Ş. olarak ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturduk. Devamını oku...
 
ANKARA NİĞDE GÜNLERİ 1 (ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ)
nigdegunleri_t

 Ankara Atatürk Kültür Merkezinde 30 Eylül - 2 Ekim arası ilk kez düzenlenen 1. Niğde Günleri etkinliğinde Niğde'nin yöresel ürünleri tanıtıldı. Nidaş A.Ş olarak katıldığımız etkinlikte, farklı sektörlerde ürettiğimiz ürünler beklentimizin üzerinde ilgi gördü.

Devamını oku...
 
NÜRNBERG ULUSLARARASI KİMYA FUARI (ALMANYA) 2011

almanyathumbBu fuarla birlikte pazar ağımızın geliştiğini ve Nidaş A.Ş kalsitinin dünya kalsit piyasasınında içinde yer aldığını birkez daha gördük.

Çeşitli bağlantılar ve iş birliği yaptığımız bu fuarda çalıştığımız ülke sayısınıda artırdık.

Devamını oku...
 
İSTANBUL FUARI 2011

FUAR42Dünyanın en büyük boya kimyasallarının sergilendiği bu fuarda marmara bölgesi müşteri portföyümüz gelişti ve çeşitli ülkelerden gelen yabancı müşterilere görüşülüp olumlu gelişmeler yaşandı.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 2 / 3