haberlerust
 
RUSYA FUARI 2011

FUAR765Müşterilerimiz ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören 2011 Kimya Fuarında Nidaş A.Ş. olarak beklentilerimizin çok üzerinde ilgi gördük. Özellikle Rusya başta olmak üzere farklı ülkelerden ziyaretçi ve müşterilerimizi standımızda ağırladık.

 
RUSYA FUARI 2010

FUAR14Sektörde kendi ürünlerinde lider bir firmayız. Hedef kitlemiz belli olmasına rağmen fuarın ilk günü çok farklı ülkelerden yeni ziyaretçilerimiz oldu. Firmamızı ve yeni ürünlerimizi farklı ülkeleren gelen ziyaretçilere tanıtma ve onlarla tanışma imkanı bulduk.

 
HİNDİSTAN FUARI 2010

fuar52Uluslararası Hırvatistan Yapı Fuarında aktif bir şekilde yer aldık. Ürünlerimizi yabancı firmaların temsilcilerine tanıtma ve dış pazarlara açılma sürecimizi geliştirme fırsatı bulduk.

 
İSTANBUL FUARI 2010

istanbulthumbDünyanın en büyük boya kimyasallarının sergilendiği bu fuarda marmara bölgesi müşteri portföyümüz gelişti ve çeşitli ülkelerden gelen yabancı müşterilere görüşülüp olumlu gelişmeler yaşandı.

Güney Asya ve Kuzey Afrika ülkelerindeki pazar payımız %5-10 oranında genişlettik.

Devamını oku...
 
İSTANBUL FUARI 2008

FUAR8965Türkiye ve Avrasya Bölgesi'nin en önemli fuarlarından biri olan İstanbul Fuarında bu yıl da müşterilerimizle buluştuk. Fuar  Merkezi'nde gerçekleştirilen fuarda yer alan standımıza gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnunuz. Gelecek yıllarda da İstanbul fuarına katılmaya devam edeceğiz.

 
BULGARİSTAN İNŞAAT VE YAPI KİMYASALLARI FUARI 2008

fuar78882008 yılında Bulgaristan'da a gerçekleştirilen Yapı kimyasalları Fuarı'ndaki standımızda ziyaretçilerimizi ağırladık.Yeni yatırımlarımızı sektör mensuplarıyla paylaştık. Çok sayıda ziyaretçiyle buluşma fırsatı yakaladığımız fuarda yeni ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk.

 
ARGE ÇALIŞMALARI

arge_Yeni Ar-Ge çalışmaları sayesinde ürün portföyümüze yeni ürünler eklendi. Özellikle pen sektöründe kullanılan profil I ve profil II ürününü geliştirdik. Buna bağlı olarak yine boya sektöründe kullanılan Nidascarb90 ürünümüzü geliştirdik. Ar-Ge çalışmalarımız neticesinde düşük potansiyelli yeni granül ürünlerinin üretimine başlanmıştır.

 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 Sonraki > Son >>

Sayfa 3 / 3